|
Tylko, że Maor swoją grę opiera na: szybkości, przyśpieszeniu, dryblingu, technice użytkowej.
Są to cechy które już po jednym meczu można ocenić u zawodnika.
One na naszą ligę wystarczą spokojnie. Ciężko mi uwierzyć, że nagle Melikson zacznie bardzo słabo grać. Owszem, może trochę stracić formę, ale z tymi ww cechami poniżej pewnego poziomu nie zejdzie.
To samo tyczy się choćby Małeckiego albo Hubnika z Legii czy Traore z Lechii. Hubnik może przestać trafiać, ale technika użytkowa + cechy motoryczne mu zostaną. Dlatego zawsze będzie coś dawał drużynie. Oczywiście cały czas mówimy o Ekstraklasie Polskiej.
Ostatnio edytowane przez Proud : 15.03.2011 o godz. 13:57.
|