|
A ja chcę tylko wyeliminowania Podbeskidzia, a następnie wylosowania Amici. Po pięknych i heroicznych bojach w PP wybicie im z głów jakichkolwiek występów w europejskich pucharach. Wisełko daj mi taki prezent na urodziny;-)
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|