nbp napisał(a):

może i ' timotei ' jest dobry, ale dlaczego na onecie jest jakaś głupia tendencja, że każdy zagraniczniak który ma możliwość grania dla naszej reprzentacji, jest nazywany z góry w artykule GWIAZDĄ, albo OGROMNYM TALENTEM 
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
|
Pal licho, że tak ich nazywają. Przecież gość wie, ze na grę w reprezentacji nie ma żadnych szans i nagle zapałał chęcią gry w naszej reprezentacji. Ciekaw jestem czy chociaż po Polsku potrafi się przedstawić? w PZPN narzekają, że za dużo obcokrajowców w lidze więc niech Smuda ruszy 4 litery na mecze 1 ligowe i tam może znajdzie się perełka. On woli mieć jednak wszystko pod nos podstawione.