Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5762
Stary 15.03.2011, 13:26
nbp napisał(a):Wyświetl post
może i ' timotei ' jest dobry, ale dlaczego na onecie jest jakaś głupia tendencja, że każdy zagraniczniak który ma możliwość grania dla naszej reprzentacji, jest nazywany z góry w artykule GWIAZDĄ, albo OGROMNYM TALENTEM

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Pal licho, że tak ich nazywają. Przecież gość wie, ze na grę w reprezentacji nie ma żadnych szans i nagle zapałał chęcią gry w naszej reprezentacji. Ciekaw jestem czy chociaż po Polsku potrafi się przedstawić? w PZPN narzekają, że za dużo obcokrajowców w lidze więc niech Smuda ruszy 4 litery na mecze 1 ligowe i tam może znajdzie się perełka. On woli mieć jednak wszystko pod nos podstawione.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując