Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21213
Stary 15.03.2011, 12:59
czy jest ktoś na forum kto ma jakies pojęcie o (najlepiej jak przeszedł) Caminito del rey proszę o prv.
mam kilka szalenie ważnych pytań...
Odpowiedz cytując