wolfy napisał(a):

|
A musi coś mówić? Przecież nie sprawi, że Bunoza zacznie się lepiej ustawiać, co najwyżej może mu w tym próbować pomóc. Ale realnie - z obecnym składem będzie nam bardzo ciężko nie w el. do LM, ale - do LE.
|
Nie wiem, czy wiesz, ale eliminacje do LE są trudniejsze niż do LM