Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5759
Stary 15.03.2011, 12:22
Według mnie to, w reprezentacji powinien grać zawodnik, który urodził się w Polsce i w tym momencie nabył obywatelstwo naszego kraju. To byłoby najlepsze kryterium.
Odpowiedz cytując