Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5758
Stary 15.03.2011, 12:16
Jasne, bo ich nikt inny nie chce... Jeden paradowal po meczu z flaga swojej prawdziwej ojczyzny, drugi juz zagral mecz ale towarzyski bo na inny go nie zaprosili... To sie robi zalosne na maxa.

Nie wie dla kogo grac? Dla mnie to wystarczajaca odpowiedz by stwierdzic NIE dla tego pana w naszej reprezentacji.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując