murray napisał(a):

Zauważyliście, że przed kwestiami dziennikarza nie ma "(śmiech)"? Wielki szacun, ja bym nie wytrzymał słysząc takie wypowiedzi.
Ale to nie jest prawda, że dużo ludzi jest przeciwko Płaczkowi w kadrze. Wszak na stronie Tomka Hajty w sondzie Arboleda wygrał z Sadlokiem.
|
a ktory w tej rozmowie to byl dziennikarz ?
to nie jest zaden wywiad tylko belkot dwustronny