Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9452
Stary 15.03.2011, 12:14
murray napisał(a):Wyświetl post
Zauważyliście, że przed kwestiami dziennikarza nie ma "(śmiech)"? Wielki szacun, ja bym nie wytrzymał słysząc takie wypowiedzi.
Ale to nie jest prawda, że dużo ludzi jest przeciwko Płaczkowi w kadrze. Wszak na stronie Tomka Hajty w sondzie Arboleda wygrał z Sadlokiem.
a ktory w tej rozmowie to byl dziennikarz ?
to nie jest zaden wywiad tylko belkot dwustronny
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując