|
Podbeskidzie - Wisła 1:3 (1:1)
Skład: Pareiko - Cikos, Chavez, Jaliens, Paljić - Melikson, Wilk, Sivakow- Małecki, Genkov, Rios
Zmiany: Jirsak, Kirm , Łobodziński
Bramki: Małecki, Genkov, Rios
Ostatnio edytowane przez Luu... : 15.03.2011 o godz. 18:45.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
|