Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 15.03.2011, 12:03
Dla dublerów PP to jedyna okazja do grania i pokazywania się, więc byłoby z ich strony głupota olać taki mecz.

Na wysoką wygraną bym nie liczył chyba, że szybko padną dwie bramki dla nas, w co wątpię