Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21211
Stary 15.03.2011, 11:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
W Japonii kłamią z tymi jądrami,czy rzeczywiście nie ma zagrożenia?.......nie czy nie .......nie?


Mowiąć krótko, reaktory 1,2,3 i teraz już 5,6 mają problemy z systemami chłodzenia,które szlag trafil po trzęsieniu. W 4 pożar spowodował wydostanie się radioaktywnych substancji do atmosfery,ale już go ugasili.

Chodzi w tym momencie w głównej mierze o to,czy pompowanie morskiej wody będzie na tyle skuteczne,żeby utrzymywał się taki poziom wody,który zapobiega topieniu sie pretow paliwowych. Jak na razie im *uja wychodzi,a jak stopia sie prety to i stopi sie rdzen a wtedy to już lepiej spier... gdzie sie da.

EDIT

poza tym wejdz sobie na reutersa live albo kyodo news,tam jest wszystko dobrze napisane bez owijania w bawełne
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.03.2011 o godz. 11:51.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując