Dla zdziwionych cudownych "zakończeniem" prac na stadionie polecam lekturę ogólnie dostępnej Umowy i jej zapisów :
http://www.wislakrakow.com/_files/OR...-zalacznik.pdf
Polecam szczególnie przeanalizowanie zmian w par 5 Umowy dotyczących terminu wykonania:
Umowa :
Cytat:
Wymagany termin realizacji Umowy : 15 miesięcy od daty podpisania Umowy.
Wymieniony terminy realizacji odnoszą się do faktycznego wykonania robót wraz z dokonaniem czynności odbioru całości przedmiotu zamówienia
|
Aneksik zmienia powyższy zapis na:
Cytat:
|
Zgłoszenie do odbioru robót budowlanych do 29.10.2010 r.
|
Prawdopoobnie jest następny aneks przesuwający termin z
głoszenia do odbioru robót budowlanych na 15 marca.
1. Polimex zgłosił roboty do odbioru ? Zgłosił.
2. Odbierający wykaże braki i da termin ich usunięcia. Da.
3. Prace potrwają jeszcze z pół roku. Pewnie tak.
4. Kary za opóźnienie będą. Nie, patrz pkt. 1.