Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 15.03.2011, 10:33
murray napisał(a):Wyświetl post
Żyję już tyle lat w tym mieście, że mało mnie rusza.
To i tak nie dojdzie do skutku. Nie ci ludzie, nie ten czas.
Jestem zwolennikiem wieżowców by stworzyć spore możliwości do rozwoju miasta, ale patrząc na leśnych dziadków wiem, że szansa na realizację tego typu przedsięwzięć jest bliska zeru.
Artykuł o niczym. Takie pisanie dla pisania,byleby wierszówkę zapłacili chyba.

Napisane,że facet w Cannes szukał inwestora dla swojej koncepcji. Póki co to ktoś coś zaprojektował, duże nielogiczne ze względu na sytuację ekonomiczną kraju,ma działkę ale kasy brak. Jakby była potrzeba dużych powierzchni biurowych,bo firmy ładowały by się tu z każdej strony,to dawno tak owe by powstały. Póki co proponuje zrobić coś z Balicami, bo ten porcik śmieszy i odstrasza zwykłych ludzi. W Afryce mają lepsze.


Kraków ma szanse konkurować z Wiedniem, Pragą,ale do tego jest potrzeba infrastruktura drogowa i dobre lotnisko. Od tego należy zacząć a nie od dupy strony.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując