|
Siądą na nas pressingiem tak jak w pierwszym meczu i zobaczymy, czy sobie z tym grajki poradzą.
Ten dwumecz to takie małe przetarcie przed eliminacjami europejskimi, bo : format jak w elm LE, przeciwnik grający na maksa, szybko podchodzacy, nie dający pograć. Taka Levadia 2.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.03.2011 o godz. 10:33.
. .
|