Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
benny_hill
Member
Od: 12.2007
Skąd: Michałowice
Offline
#
572
15.03.2011, 10:10
Podbeskidzie - Wisła 1:4 (1:2)
Skład: Pareiko - Cikos, Jaliens, Bunoza, Paljic - Małecki, Melikson, Sivakov, Wilk, Kirm - Genkov
Zmiany: Jirsak, Rios, Łobodziński
Gole: Kirm, Małecki, Melikson, Genkov
benny_hill
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do benny_hill
Znajdź inne posty napisane przez benny_hill