aNouc napisał(a):

T
Boje się powtórki w Bielsku (widocznie brak motywacji) , do tego murawa nijaka.
|
Ty w ogóle widziałeś gdziekolwiek ta murawę, czy tylko tak opowiadasz żeby opowiadać ?
Galeria z meczu sprzed tygodnia :
http://ts.podbeskidzie.pl/gm92/galeria-meczu Wydaje mi się, że połowa druzyn ekstraklasy nie ma tak dobrej murawy w tym momencie.