Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 15.03.2011, 09:21
aNouc napisał(a):Wyświetl post
T
Boje się powtórki w Bielsku (widocznie brak motywacji) , do tego murawa nijaka.
Ty w ogóle widziałeś gdziekolwiek ta murawę, czy tylko tak opowiadasz żeby opowiadać ?

Galeria z meczu sprzed tygodnia : http://ts.podbeskidzie.pl/gm92/galeria-meczu Wydaje mi się, że połowa druzyn ekstraklasy nie ma tak dobrej murawy w tym momencie.