Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 15.03.2011, 09:16
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Ale ile lat mają Żurawski i Garguła, żeby dawać im 'szansę na pokazanie się' w meczu z pierwszoligowcem? Żuraw już niestety zgasł piłkarsko, Garguła się nie odbudował po kontuzjach. Albo oboje zaczną pracować dwa razy ciezej niz obecnie i zaczna grac, albo pozbyc sie jak najszybciej..
W ataku powinien wg mnie wystapic Genkow, jest poczatek rundy, najwazniejsze mecze przed nami, a on musi zgrac sie z reszta, bo tego mu bardzo brakuje..
Za to z Polonia Bytom dalbym szanse Riosowi, jesli chcemy zdobyc mistrzostwo to PB nie powinna sprawic jakiegokolwiek kłopotu, wiec kiedy on ma sie w koncu pokazac, jak nie z nimi?
Zgadzam się w 100% z wytłuszczonym. Co do Żurawia to chyba tylko cud może sprawić, że to nie będzie Jego ostatnia runda w Wisle.
Moim zdaniem odpadnięcie z BB w systemie mecz i rewanż byłoby kolejną dużą plamą Wisły więc musi zagrać najsilniejszy na dany moment skład. Nie chcę żadnego pie.rzenia, po meczu, że BB to prze..uje, a my skupiamy się na MP.