Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
3445
15.03.2011, 09:08
tak przegramy na pewno jak z BATE ktore tydzien pozniej zremisowalo z PSG
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert