Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
mulda
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
1288
15.03.2011, 09:07
Konado
napisał(a):
a jakiej uzywaswz przegladarki
jesli np opery mini to w ustawieniach ustaw by czytalo Ci pelne wersje a nie mobile
)
iphone a przedarka chyba safari
Na wiekszosci stron jest poprostu link na samym dole jednak tutaj nie ma
http://wisla-krakow.net/
mulda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mulda
Znajdź inne posty napisane przez mulda