Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3444
Stary 15.03.2011, 08:55
koniak napisał(a):Wyświetl post
Wielka sensacja. O tym, że nie mamy póki co składu na ligę mistrzów wie każda nawet średnio zorientowana w piłce osoba. Trener nie powinien jednak używać takich słów, bo co powie przed kwalifikacjami, jeśli nie będzie realnych wzmocnień ?
Prawdę?

Wiem, że dla wielbicieli polskich realiów i polskiej myśli szkoleniowej to szok, ale trener naprawdę nie ma obowiązku zaklinania rzeczywistości. To tylko hobby naszych Engelów, Piechniczków i Smudów. Trenerowi płaci się za trenowanie, a nie pieprzenie głupot do mediów, od tego drugiego jest rzecznik prasowy.
Odpowiedz cytując