|
Tu nie trzeba fachmana, tutaj widać to po zdjęciach.
Na trybunie brak monitoringu i nagłośnienia. Nie ma biurek w sektorze prasy, nie ma biurek na stanowiskach dla komentatorów, leżą dopiero kable przyłączy IT.
Nie ma monitoringu + nagłośnienia - niegotowe jest pomieszczenie speakera i centrum dowodzenia. Kondygnacja podziemna na bank jest ciągle w trakcie wykończeniówki. Zapewne nie działa też system dostępu.
Przed trybuną sadzawka. Podobnie na północnej - w środku ciągle trwa wykończeniówka, niegotowe jest ogrodzenie, nie zainstalowano dodatkowego rzędu krzesełek, nie przesunięto platformy kamery. Brak nagłośnienia.Plac przed trybuną nie jest gotowy.
Ciągle nie działają telebimy, przenieść trzeba centrum monitoringu na trybunę zachodnią i spiąć. Do tego spięcie wszelkich systemów pod BMS. Brak wyposażenia (meble, serwery) na całej trybunie, loża prezydencka ciągle niegotowa. Gdyby się przejść po trybunie pewnie zauważyłby gołym okiem więcej braków.
Masa roboty przed nimi jeszcze, teraz zaczęto odbiory pustych pomieszczeń i to zapewne też tylko niewielkiej części.
Chciałbym aby cały stadion ukończono w maju, chociaż nie wierzę w to. Niby szansa jest, ale historia budowy pokazuje, że się nie uda.
|