|
Zauważyliście, że przed kwestiami dziennikarza nie ma "(śmiech)"? Wielki szacun, ja bym nie wytrzymał słysząc takie wypowiedzi.
Ale to nie jest prawda, że dużo ludzi jest przeciwko Płaczkowi w kadrze. Wszak na stronie Tomka Hajty w sondzie Arboleda wygrał z Sadlokiem.
|