Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 14.03.2011, 23:20
Żyję już tyle lat w tym mieście, że mało mnie rusza.
To i tak nie dojdzie do skutku. Nie ci ludzie, nie ten czas.
Jestem zwolennikiem wieżowców by stworzyć spore możliwości do rozwoju miasta, ale patrząc na leśnych dziadków wiem, że szansa na realizację tego typu przedsięwzięć jest bliska zeru.
Odpowiedz cytując