|
Żyję już tyle lat w tym mieście, że mało mnie rusza.
To i tak nie dojdzie do skutku. Nie ci ludzie, nie ten czas.
Jestem zwolennikiem wieżowców by stworzyć spore możliwości do rozwoju miasta, ale patrząc na leśnych dziadków wiem, że szansa na realizację tego typu przedsięwzięć jest bliska zeru.
|