|
Żaden cud, propaganda. Stadion nie jest skończony. Do zrobienia jeszcze sporo. Sytuacja jak z początku lipca 2010 trybuny wschodniej. Może w maju otworzą, może. Ja ciągle obstawiam czerwiec.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 14.03.2011 o godz. 23:23.
|