Parias ma potencjał, chociaż co do Pelsona to mam mieszane odczucia... O Eldo i Włodiego jestem spokojny, zwłaszcza o tego pierwszego. Sam "Dobosz" jest solidny, choć bez szału.
Za to nowy klip Eldoki do "Jamu" ---> szczena w dół za montaż do świetnego zresztą kawałka, propsy
http://www.youtube.com/watch?v=_LggyT97Xn4