Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 14.03.2011, 23:14
Parias ma potencjał, chociaż co do Pelsona to mam mieszane odczucia... O Eldo i Włodiego jestem spokojny, zwłaszcza o tego pierwszego. Sam "Dobosz" jest solidny, choć bez szału.

Za to nowy klip Eldoki do "Jamu" ---> szczena w dół za montaż do świetnego zresztą kawałka, propsy
http://www.youtube.com/watch?v=_LggyT97Xn4
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując