Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21202
Stary 14.03.2011, 23:02
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
Miesięczne. Zawsze ściągam na noc. W internecie niby piszę,że można...No nic najwyżej nie pójdę spać
W internecie sami eksperci. Mi optyk powiedział że spać mogę. Kilka nocy w miesiącu nie zaszkodzi wcale.



Teraz ja mam pytanie. Nieco nietypowe, ale nie bierzcie go za żart.
Co to za rasa kota?
Odpowiedz cytując