Kibicka napisał(a):

Miesięczne. Zawsze ściągam na noc. W internecie niby piszę,że można...No nic najwyżej nie pójdę spać
|
W internecie sami eksperci. Mi optyk powiedział że spać mogę. Kilka nocy w miesiącu nie zaszkodzi wcale.
Teraz ja mam pytanie. Nieco nietypowe, ale nie bierzcie go za żart.
Co to za rasa kota?
