DarekK_11 napisał(a):

Ja uwielbiam 3 płyty Leszka: "CKCUA", "Nie pytaj..." , "Zapiski...". O ile w "HH vs. Peja" Pariasi mi się podobali to tu jest tragedia. Zaczynam wątpić w ten projekt (przecież taki singiel powinien zachęcać, a to jest katastrofa).
Cóż za miesiąc płytka, oby pozytywnie zaskoczyła.
|
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...539cb7bb9..jpg
a tak serio, lepiej na to nie liczyc po tym singlu i pozytywnie się zakosczyć

. Przesłucham napewno.