Wyświetl pojedynczy post
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#927
Stary 14.03.2011, 22:40
DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post
Ja uwielbiam 3 płyty Leszka: "CKCUA", "Nie pytaj..." , "Zapiski...". O ile w "HH vs. Peja" Pariasi mi się podobali to tu jest tragedia. Zaczynam wątpić w ten projekt (przecież taki singiel powinien zachęcać, a to jest katastrofa).

Cóż za miesiąc płytka, oby pozytywnie zaskoczyła.
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...539cb7bb9..jpg



a tak serio, lepiej na to nie liczyc po tym singlu i pozytywnie się zakosczyć . Przesłucham napewno.
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując