Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
Od: 09.2010
Offline
#
1236
14.03.2011, 21:31. Bedzie na jakimś kanale transmisja z tego meczu??
Może regionalna telewisja czy cUś takiego przeprowadzi transmisje
bomber85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bomber85
Znajdź inne posty napisane przez bomber85