|
Sobol raczej nie zagra z Podbeskidziem o czym napisane jest na stronie oficjalnej. Złapał jakiś mały uraz, który wyklucza go z gry w środę. Tak więc wygląda na to, że Wilk będzie miał kolejną możliwość zaprezentwania swoich umiejętności i oby się przyczynił do awansu.
|