Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1235
Stary 14.03.2011, 21:30
Sobol raczej nie zagra z Podbeskidziem o czym napisane jest na stronie oficjalnej. Złapał jakiś mały uraz, który wyklucza go z gry w środę. Tak więc wygląda na to, że Wilk będzie miał kolejną możliwość zaprezentwania swoich umiejętności i oby się przyczynił do awansu.