Wyświetl pojedynczy post
Island
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Staten Island / Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 14.03.2011, 21:27
Mysle ze Wilk powinien wejsc za Sobola. Jesli zagra nastepny dobry mecz to moga sie z Radkiem wymieniac w lidze co drugi mecz. Potrzebujemy odrobic straty a wydaje mi sie ze ma zdecydowanie wiekszy ciag do przodu.