Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Island
Member
Od: 11.2002
Skąd: Staten Island / Wieliczka
Offline
#
1234
14.03.2011, 21:27
Mysle ze Wilk powinien wejsc za Sobola. Jesli zagra nastepny dobry mecz to moga sie z Radkiem wymieniac w lidze co drugi mecz. Potrzebujemy odrobic straty a wydaje mi sie ze ma zdecydowanie wiekszy ciag do przodu.
Island
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Island
Znajdź inne posty napisane przez Island