murray napisał(a):

Demokracja liberalna 
Agenci moskiewscy to jedno, a drugie to wieśniaki z urzędów, które kurczowo trzymają się stolików.
PRL tkwi mocno w umysłach urzędasów i łatwiej wywalić ludzi niż wyplenić tego raka.
A każdy wywalony urzędnik robi miejsce pracy dla trzech kolejnych. To hydra, którą trzeba podejść sposobem.
|
Nie mam pretensji do urzędników bo wykonują tylko swoją pracę raz dobrze raz źle. To wina systemu. Bo oni robią wszystko w majestacie prawa.Co innego układy samorządowe. Trzeba wydłużyć czas pracy urzędników, powinny być otwarte od pn-sobt od 6 do 20. Pozwalniać 1/3 urzędników i podwoić reszcie pensję. Urzędnicy powinni odpowiadać za swoje błędy na rzecz państwa i powinna być im wymierzana kara finansowa lub zwolnienia dyscyplinarne. Ale jak PO może uderzać w swój elektorat jintelijgencki. Wszędzie gdzie się nie popatrzy to syf,smród,brud i ubóstwo. Jak PiS będzie samodzielnie rządzić to może się coś wreszcie ruszy bo obecnie to mamy syf. I nauczcie się w końcu, że w polityce jest tylko lewica i prawica a jakieś liberalizmy czy coś pomiędzy to sztuczne gówno bo jak coś jest do wszystkiego to na ogół jest do dupy.