Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12091
Stary 14.03.2011, 21:25
murray napisał(a):Wyświetl post
Demokracja liberalna
Agenci moskiewscy to jedno, a drugie to wieśniaki z urzędów, które kurczowo trzymają się stolików.
PRL tkwi mocno w umysłach urzędasów i łatwiej wywalić ludzi niż wyplenić tego raka.
A każdy wywalony urzędnik robi miejsce pracy dla trzech kolejnych. To hydra, którą trzeba podejść sposobem.

Nie mam pretensji do urzędników bo wykonują tylko swoją pracę raz dobrze raz źle. To wina systemu. Bo oni robią wszystko w majestacie prawa.Co innego układy samorządowe. Trzeba wydłużyć czas pracy urzędników, powinny być otwarte od pn-sobt od 6 do 20. Pozwalniać 1/3 urzędników i podwoić reszcie pensję. Urzędnicy powinni odpowiadać za swoje błędy na rzecz państwa i powinna być im wymierzana kara finansowa lub zwolnienia dyscyplinarne. Ale jak PO może uderzać w swój elektorat jintelijgencki. Wszędzie gdzie się nie popatrzy to syf,smród,brud i ubóstwo. Jak PiS będzie samodzielnie rządzić to może się coś wreszcie ruszy bo obecnie to mamy syf. I nauczcie się w końcu, że w polityce jest tylko lewica i prawica a jakieś liberalizmy czy coś pomiędzy to sztuczne gówno bo jak coś jest do wszystkiego to na ogół jest do dupy.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !