Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 14.03.2011, 21:15
art napisał(a):Wyświetl post
Tak... Na przykładzie Garguły i jego wielkim zaangażowaniu w pierwszy meczu. Czy On nie rozumiał po tym jak w Gdyni mimo tego, że do 80 minuty bylo 0-0 wszedł dopiero na ostatnią minute? Czy nie widział na treningach, po wypowiedziach Stana/Basałaja, że Melikson jest tym pilkarzem z którym wiążą bardzo duże nadzieje? Nie rozumiał, że mecz z Podbeskidziem jest meczem w ktorym ma pokazaż, że to na Niego trzeba stawiać? Jesli w takim meczu (2 meczu w rundzie) przechodzi obok meczu to nie wiem na co On liczył.. Chyba, że będzie tak jak w poprzedniej rundzie, że będzie grał, bo nie ma kto inny grac? To się troche przejechał.


A po co Garguła ma grac

Siedzi sobie w Wisle,zarobi w 2-3 lata kase jakiej szary człowiek nie zarobi przez xxx lat pracy

ma wspaniale zycie ,co mu wiecej potrzeba

P.S Mam nadzieje ze klub odstrzeli go i to jak najszybciej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI