Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2011, 21:06
lordes napisał(a):Wyświetl post
dla mnie w składzie powinni się znalezc Garguła Żurawski Łobodziński tylko niech trener da im do zrozumienia że od tego meczy zależy dalsze "być" w zespole.Jak nie będą biegać i grać na 100 % procent to w letnim okienku powiedzmy im papa
Tak... Na przykładzie Garguły i jego wielkim zaangażowaniu w pierwszy meczu. Czy On nie rozumiał po tym jak w Gdyni mimo tego, że do 80 minuty bylo 0-0 wszedł dopiero na ostatnią minute? Czy nie widział na treningach, po wypowiedziach Stana/Basałaja, że Melikson jest tym pilkarzem z którym wiążą bardzo duże nadzieje? Nie rozumiał, że mecz z Podbeskidziem jest meczem w ktorym ma pokazaż, że to na Niego trzeba stawiać? Jesli w takim meczu (2 meczu w rundzie) przechodzi obok meczu to nie wiem na co On liczył.. Chyba, że będzie tak jak w poprzedniej rundzie, że będzie grał, bo nie ma kto inny grac? To się troche przejechał.