Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
1230
14.03.2011, 21:02
Ja jednak uważam że to będzie kopanina dlatego nie powinno się oszczędzić kluczowych zawodników i przetestować ostatecznie naszą ławkę rezerwową.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes