Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2011, 21:02
Ja jednak uważam że to będzie kopanina dlatego nie powinno się oszczędzić kluczowych zawodników i przetestować ostatecznie naszą ławkę rezerwową.