|
Ja uparcie liczę na to, że Genkov w końcu się przełamie, nie jestem zwolennikiem na dzień dzisiejszy jakichkolwiek eksperymentów tak jak w pierwszym meczu typu Żurawski, Garguła czy Jaliens na boku obrony.
Popisaliśmy się w pierwszym meczu, więc teraz trzeba się skupić tylko i wyłącznie na środowym meczu.
Trzeba wystawić to co mamy najlepszego w tym momencie i walczyć do końca.
Bez eksperymentów - powtórzę raz jeszcze, bo źle się to skończy.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|