Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
#
21192
14.03.2011, 20:52
Pytanie: Zgubiłem legitymację szkolną, czy wystarczy mi Legitymacja MPK na której jest Zdjęcie, imię , nazwisko oraz PESEL do wejścia na stadion w Bytomiu
A.K
napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Salman17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salman17
Znajdź inne posty napisane przez Salman17