Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1282
Stary 14.03.2011, 20:02
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
a jakiej uzywaswz przegladarki jesli np opery mini to w ustawieniach ustaw by czytalo Ci pelne wersje a nie mobile )
Gdzie w Operze to można ustawić? Mam Operę Mobile 10 na Nokię E55 i nie mogę znaleźć :/ A strasznie mnie wkurzają te strony "lajt"
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując