Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 14.03.2011, 19:42
Jak już coś to nie z Wisły, a z Krakowa Wątpię, żeby jakaś większa ekipa jechała do Bielska tylko po to, by postać pod stadionem, bo raczej chodniki, za barierkami z których będzie coś widać będą baaaaardzo zatłoczone.