Wyświetl pojedynczy post
wisła
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 14.03.2011, 19:39
Nie dostałem odpowiedzi Wybiera się ktoś z wisły do Bielska . Zapraszamy Podbeskidzie wyżej dokładnioej opisałem !