Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
wisła
Junior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1225
14.03.2011, 19:39
Nie dostałem odpowiedzi Wybiera się ktoś z wisły do Bielska . Zapraszamy Podbeskidzie wyżej dokładnioej opisałem !
wisła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisła
Znajdź inne posty napisane przez wisła