|
Nie ma co cudować ze składem. Powinniśmy posłać do boju najlepsze co mamy. Musimy odrabiać straty. Łobo, Garguła i Żuraw zagrali w pierwszym spotkaniu i szczerze powiedziawszy nie pokazali niczego, co mogłoby skłonić trenera do wystawienia ich w pierwszym składzie.
|