Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 14.03.2011, 19:29
Nie ma co cudować ze składem. Powinniśmy posłać do boju najlepsze co mamy. Musimy odrabiać straty. Łobo, Garguła i Żuraw zagrali w pierwszym spotkaniu i szczerze powiedziawszy nie pokazali niczego, co mogłoby skłonić trenera do wystawienia ich w pierwszym składzie.