lordes napisał(a):

|
dla mnie w składzie powinni się znalezc Garguła Żurawski Łobodziński tylko niech trener da im do zrozumienia że od tego meczy zależy dalsze "być" w zespole.Jak nie będą biegać i grać na 100 % procent to w letnim okienku powiedzmy im papa
|
Tutaj nie ma miejsca na eksperymenty. Jeśli chcemy zdobyć w tym sezonie podwójną koronę, to musimy wystawić jak najsilniejszy skład. Poza tym myślę, że chłopaki nabrali trochę pokory po blamażu w pierwszym meczu.