Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1223
Stary 14.03.2011, 19:28
lordes napisał(a):Wyświetl post
dla mnie w składzie powinni się znalezc Garguła Żurawski Łobodziński tylko niech trener da im do zrozumienia że od tego meczy zależy dalsze "być" w zespole.Jak nie będą biegać i grać na 100 % procent to w letnim okienku powiedzmy im papa
Tutaj nie ma miejsca na eksperymenty. Jeśli chcemy zdobyć w tym sezonie podwójną koronę, to musimy wystawić jak najsilniejszy skład. Poza tym myślę, że chłopaki nabrali trochę pokory po blamażu w pierwszym meczu.