Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
1220
14.03.2011, 19:17
dla mnie w składzie powinni się znalezc Garguła Żurawski Łobodziński tylko niech trener da im do zrozumienia że od tego meczy zależy dalsze "być" w zespole.Jak nie będą biegać i grać na 100 % procent to w letnim okienku powiedzmy im papa
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes