Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 14.03.2011, 18:26
no tylko iwyłącznie zwyciestwo nie moze byc inacze nie mpowei ze musem jest zdobycuie tego pucharu ale jednak ujma byloby przegrac z podbeskidziem chociaz to niezla druzyna i pewno lepsza od koncowki naszej EKSTRAklapy