Wyświetl pojedynczy post
pabloo
Banita
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 14.03.2011, 17:55
A ja liczę na dogrywkę i Karne bo my w Bielsku jeszcze nigdy nie mieliśmy Karnych