Bielau napisał(a):

Jedna na pięć? a Pareiko może słabszy? Myślę, że jeśli chodzi o przydatność dla drużyny to równie ważny jak Maor....i należe poczekać z ocenami Genkova i Jaliensa bo nie każdy tak szybko aklimatyzuje się jak Melikson
|
ale jest również dużo starszy co powoduje że nie sprzedamy go za duże pieniądze, a Maora możemy.
co nie zmienia faktu ze Pareice zawdzięczamy naprawdę dużo jak na 4 mecze.