Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17672
Stary 14.03.2011, 16:47
Klub nie może nic zrobić.
Co więcej, inwestor twierdzi, że nie ma winnego za opóźnienia... Najpierw była bajka, że były opóźnienia w dostawie projektu - projekt przynajmniej od początku ubiegłego roku już jest. Jak odpowiedział Majchrowski na interpelację, to się okazało, ze za opóźnienia nie odpowiada też wykonawca. Więc kto? Siła wyższa?
Polimex gra jak chce, prace prowadzi na pół gwizdka i mamy efekt 9 miesięcznego opóźnienia, które ciągle rośnie.
Główni winowajcy to ZIKIT i Majchrowski, bo w 4 literach mają budowę - żadnego nadzoru, tragicznie przygotowane dokumenty i proces budowy, uniemożliwiające ściąganie kar, czy chociażby straszenie wykonawcy...
Budowa tego stadionu to jedna wielka farsa, od wyboru Obtułowicza i jego biura na projektanta stadionu, po przekazanie inwestycji ZIKITowi, a nie ZISowi. Co więcej, widząc ten burdel nie starali się czegokolwiek z tym zrobić.
Odpowiedz cytując