Oldpara napisał(a):

Niestety, jak widać po ostatnich transferach taka perełka trafia się jedna na pięć - i to na pięć dobrych zakupów. A więc niestety raz na parę lat.
Nie oszukujmy się - gość jest warty kilka mln EUR, i to że Stan go wypatrzył za 650 tys EUR to jakiś cud.
|
Jedna na pięć? a Pareiko może słabszy? Myślę, że jeśli chodzi o przydatność dla drużyny to równie ważny jak Maor....i należe poczekać z ocenami Genkova i Jaliensa bo nie każdy tak szybko aklimatyzuje się jak Melikson
