Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 14.03.2011, 16:43
Jutro na pewno nie zakończymy, bo mecz jest w środę

Liczę, że nasi piłkarze dadzą z siebie wszystko i udowodnią wszystkim i sobie, że ten puchar nam się należy