Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17671
Stary 14.03.2011, 16:38
Ela napisał(a):Wyświetl post
Jak będę miała dylemat gdzie jakie wpisy umieszczać, niewątpliwie zwrócę się po radę do autorytetów z Czyżyn.
To oczywiste. Nie wymagam uświadamiania w tym względzie.

Jednakowoż klub zapewne orientuje się w kwestii budowy i OBECNYCH opóźnień. I być może ktoś kto w okół klubu się obraca wie więcej co się mówi w kuluarach w tej sprawie.
I tego głównie dotyczyło moje pytanie - gdyż od ostatnich 3 tygodni nie jestem w temacie budowy na bieżąco.
Czy teraz dostatecznie jasno się wyraziłam ?

Co do samego stadionu - to niejednokrotnie go broniłam i tu na forum i w dyskusjach w tzw. " realu".
Natomiast permanentne opóźnienia - wybacz - przechodzą już granicę dobrego smaku - i wywołują zdenerwowanie, nie tylko moje.

Gdy ogłaszano Euro 2012 - jednym z haseł Krakowa było " jako jedyne miasto mamy stadion w budowie i zaawansowane prace przy nim".
Minęło kilka lat a my nadal mamy "stadion w budowie " i tak na prawdę nie wiadomo kiedy będzie ukończony.
Budowa innych stadionów postępuje o wiele szybciej.
Wybacz, ale tłumaczy się z zasady winny - a klub nie jest winien, gdyby się tłumaczył to utrwaliłaby się przekonanie na temat winy Wisły Kraków. Zresztą Basałaj powiedziała, że oczekuje od miasta zakończenia budowy przed letnimi meczami w pucharach europejskich - czyli wg klubu realnym terminem jest LATO 2011 !!

Winnym może być miasto, ZIKiT, wykonawca ... I to do nich możesz pisać takie posty, jeśli jesteś zdenerwowana w kwestii budowy stadionu...

Dlatego mamy stadion dalej w budowie, ponieważ UEFA przestała pilnować naszego stadionu z powodów obiektywnie znanych. Inne stadiony mają terminy, których wszyscy pilnują.

U nas klub nie może nawet dogadać się z miastem w kwestii użytkowania stadionu...Prezydent Machlojski realizuje swoją politykę względem najbardziej utytułowanego klubu w Krakowie. W ostatnich dniach usłyszałem, że częściowo ZIKIT ma się instalować na R22 !!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 14.03.2011 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując